Kas ir izaugsmes koučings? 

Izaugsmes koučings, iespējams, ir viena no ekoloģiskākajām un jaudīgākajām metodēm sava dzīves ceļa atrašanā un pilnā potenciāla realizēšanā. 

Lai savu ceļu atrastu un gūtu iedvesmu pacelties sava potenciāla augstumos, mums līdzīgi kā lidmašīnai nepieciešams atbilstošs, uz patiesajām vērtībām balstīts skrejceļš. 

Ar dažādiem jautājumiem koučinga sesijās tu varēsi savu skrejceļu saskatīt!

Koučs tāpat kā skrejceļš nelidos kopā ar tevi, tev būs jāuzņemas atbildība lidot (darīt) pašam, jo tikai tad būs rezultāti!

Izaugsmes koučs Kristīne Vilcāne

Kristīne ir Erickson Coaching International profesionāls izaugsmes koučs, kuru kouču kopienā dēvē par Dzīves jaudas kouču. Jā, Kristīne tic, ka ikvienā no mums mīt daudz lielāka jauda, kā šobrīd realizējam. Varbūt koučings būs instruments tavas jaudas atklāšanai un Kristīne tavs lielākais atbalsts ceļā uz to? 

Koučinga norise

Koučings ir sistemātisks darbs, kas parasti norisinās 10-12 sesiju veidā 6 mēnešu garumā.  Protams, gadās, ka nepieciešams vienreizējs koučings, bet visbiežāk tas tomēr būs darbs ar sevi ilgākā laika posmā. 

Vienas koučinga sesijas ilgums ir 30 minūtes līdz 1h30m. Vienas sesijas cena no 60 līdz 90 eiro. 

Tikšanās notiek tev ērtā vietā telpās, pie dabas kādā parkā vai citur, kur tev domas lido vislabāk. Tā var būt gan klātienes, gan arī neklātienes tikšanās. 

Piesakies, ja esi gatavs sākt 'pacelšanos' sava pilnā potenciāla ieraudzīšanai un realizēšanai

Tālrunis: +371 29 473 372 Kristīne

Ja meklē vēl papildu informāciju, noskaties sarunu sērijas Kas? Kā? Kāpēc? koučingā, kas tapušas sadarbībā ar izaugsmes kouču Lāsmu Poļikeviču 

1.sērijā - kas ir koučings? 


2.sērijā: kam vajadzīgs koučings? 


3.sērijā - ko risina koučings? 

4.sērijā - kāpēc maksāt koučam? 

5.sērijā - kā atrast savu kouču? 

6.sērijā - kā notiek koučings?

Ja saziņai labāk  izvēlies rakstisku formu, tad aizpildi zemāk prasīto informāciju: